live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Арсеній Яценюк: Треба негайно забезпечити вразливі категорії громадян сейф-боксами із засобами захисту


фото: twitter
Влада зобов'язана невідкладно забезпечити вразливі категорії - старших 65 років та соціально незахищених громадян - так званими сейф-боксами із засобами індивідуального захисту

На цьому наголосив прем'єр-міністр України 2014-2016 років, лідер партії "Народний фронт" Арсеній Яценюк у програмі "Головна тема" на телеканалі "Україна" 28 березня.

За його словами, такі бокси мають містити мінімальні засоби захисту, зокрема, дезінфектори і маски.

"Це недорого коштує і це швидко робиться", - додав він.

Арсеній Яценюк наголосив, що в нинішніх умовах необхідні дуже швидкі дії з боку української влади: "В першу чергу треба потурбуватися про людей".

"Уявіть, якщо захворіють медики, які є зараз пріоритетом номер один для держави в тому числі? Влада повинна турбуватися про медиків: про кожного лікаря, про кожну медсестру, - тому що від їхнього здоров'я, від однієї медсестри чи одного лікаря залежать десятки, а то й сотні життів. А якщо поліцейські перехворіють і перестануть виходити на роботу, хто буде охороняти громадський порядок і безпеку, хто буде допомагати людям?" - наголосив він. Крім того, необхідно забезпечити засобами індивідуального захисту військових та соціальних працівників.

Арсеній Яценюк підкреслив, що офіційна статистика на сайті "Прозорро" показує, що з боку державного підприємства "Медичні закупівлі України", незважаючи на заяви про мільйони масок і захисних костюмів, які мали бути придбані, за останній місяць не здійснено жодної такої закупівлі: "Це безвідповідально".

Окрім того, державне замовлення дало б змогу підприємствам розвивати бізнес і зайняти працівників.

Він наголосив на необхідності захистити людей, які зараз щодня наражаються на небезпеку: "Це депутати парламенту можуть дискутувати, чи будуть вони збиратися в парламенті голосувати закони, чи не будуть. А поліцейські не можуть. Вони виходять і кожен день захищають безпеку і захищають кожного громадянина".

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

3 червня, 2020 середа

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати