live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Кожен сьомий вже втратив роботу в Україні через коронавірус, - опитування


фото: reuters
За даними дослідження Інфо Сапієнс, 60% українців зазнали фінансових збитків внаслідок епідемії коронавірусу, 14%, або кожен сьомий - втратили роботу

Про це йдеться в дослідженні Інфо Сапієнс.

За даними опитування, проведеного 25-29 березня, 38% дорослих українців зазначили зменшення регулярного доходу родини внаслідок епідемії, 16% - повну втрату доходу, 14% - втрату роботи, 10% - фінансові збитки (наприклад, через здачу квитків). Загалом 60% українців назвали щонайменше один вид фінансових втрат.

Серед українців, хто працював до карантину, введеного через епідемію коронавірусу, лише 46% за березень отримають заробіток в повному обсязі, 34% - в меншому обсязі, ніж очікувалось до карантину, 10% втратили роботу через карантин. Про це свідчать дані опитування компанії Info Sapiens, проведеного наприкінці березня 2020 року.

За даними опитування, 43% тих, хто працював або навчався до карантину, продовжують регулярно відвідувати місце роботи або навчання.

Крім того, 24% тих, хто переставав ходити на роботу або навчання, продовжили працювати або навчатись дистанційно.

Загалом 74% тих, хто до карантину працював або навчався, продовжують це робити. З них 8% зазначали, що працюють більше, ніж раніше, а 30% - що працюють менше.

Опитування компанії Info Sapiens проводилося 25-29 березня методом CATI (телефонні інтерв'ю з використанням комп'ютера, computer-assisted telephone interviews) на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів серед 809 респондентів. Вибірка репрезентативна для дорослого населення (віком 18 років і старше) України за статтю, віком, розміром населеного пункту та регіоном проживання. Максимальна теоретична похибка не перевищує 3,4%.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

 

новини партнерів

29 травня, 2020 п'ятниця

29 травня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати