live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

У Франції протестують ліки, що мають допомогти пацієнтам з коронавірусом

У Франції десять пацієнтів дали свою згоду на дослідження препаратом, який повинен допомагати людям з важкими ускладненнями від коронавірусу

Про це повідомляє Le Express.

Препарат на основі гемоглобіну морських хробаків, який здатний доставляти в 40 разів більше кисню, ніж гемоглобін людини, можна використовувати для допомоги пацієнтам з тяжкими ускладненнями COVID-19.
Науковці вважають, що кров морських хробаків Arenicolaes – це нова надія допомогти серйозним випадкам захворювання на коронавірус, йдеться у публікації. Відео з науковим поясненням дії молекул компанія оприлюднила в Інтернет.

За даними видання, 10 пацієнтів із COVID-19 згодні пройти тестування препарату в клінічного випробування. Усім їм введуть розчин, призначений для пацієнтів, які страждають на гострий респіраторний дистрес-синдром (ГРДС - загрозливе для життя запальне ураження легень), що виробляється з гемоглобіну морського черв‘яка.

За словами керівника Hemarina, доктора біологічних наук Франка Зала, фахівці компанії чекають на рішення Комітету захисту пацієнтів (CPP), знаючи, що Національне агентство з безпеки лікарських засобів та медичних препаратів (ANSM) вже підтвердило результати випробування.

Зал додав, що продукт з назвою HEMO2life вже пройшов випробування у США на людях з мозковою гіпоксією. "Принцип залишається тим самим. Крім того, HEMO2life вже використовується під час трансплантації нирок", - запевнив Франк Зал.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine.

новини партнерів

6 червня, 2020 субота

5 червня, 2020 п'ятниця

6 червня, 2020 субота

5 червня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати