live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

НСЖУ просить владу дати можливість журналістам користуватися громадським траспортом


фото: zaxid.net
Національна спілка журналістів України закликає органи місцевого самоврядування забезпечити можливість безперешкодного пересування журналістів

Про це повідомляє Радіо Свобода.

У НСЖУ заявили, що журналістам треба дати можливість користуватися спеціальними маршрутами громадського транспорту – нарівні з медиками, комунальниками, правоохоронцями, соціальними працівниками.

"Останніми тижнями журналісти працюють у надзвичайно складних умовах, розповідаючи про те, як в Україні долають пандемію коронавірусу. Більшість співробітників медіа не можуть піти в самоізоляцію та припинити оперативне інформування громадян про розвиток подій в країні. Кожна редакція ЗМІ запровадила спеціальний режим роботи під час карантину, акцентуючи надзвичайну увагу на безпеці здоров’я співробітників і джерел інформації. Але для багатьох співробітників ЗМІ у Києві та регіонах важливим питанням є можливість користування громадським транспортом – і для доїзду до редакції, і для виїзду для збору інформації", – заявили у НСЖУ.

Через це, виходячи з суспільної важливості роботи журналістів у цей час, Національна спілка журналістів України пропонує владі забезпечити можливість для працівників медіа під час виконання професійних обов’язків користуватися громадським транспортом в умовах протиепідемічних обмежень.

новини партнерів

5 червня, 2020 п'ятниця

5 червня, 2020 п'ятниця

4 червня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати