live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Неробоча вентиляція та всього два апарати ШВЛ" : Бахматов про аудит лікарні у Києві

Київський волонтерський штаб провів експертний незалежний аудит КМКЛ №17 на стан готовності до прийому пацієнтів з COVID-19

Про це повідомив радник мера Києва Максим Бахматов на сторінці у Facebook.

"Перед тим, як робити гучні заяви про кількість апаратів ШВЛ має той чи інший медзаклад, треба розуміти, чи він працює. Чи він просто там є. Окремо слід переконатись чи він буде працювати під час наприклад випадкового вимкнення світла", - написав Бахматов.

Лікарня перепрофілює старі відділення під прийом пацієнтів з COVID-19.

Загальна кількість апаратів ШВЛ 24. Не робочих 8. Робочих 16, з них 10 не відповідають вимогам та не мають режимів для лікування пацієнтів з гострим респіраторним дистрес синдромом, яким може ускладнюватись COVID-19.

"Залишається 6, 4 з них працюють на ургент і не можуть бути залучені для лікування COVID-19. Бо інші екстрені випадки, на жаль не пішли на карантин. І ось ми вже бачимо як 24 апарати ШВЛ перетворились на 2.Ще раз - 2 апарати ШВЛ для палат інтенсивної терапії пацієнтів з COVID-19. Апарат ШВЛ, що пропонується закупити коштує 500 тис. Їх необхідно 10 штук. Вже 5 млн.Та ж історія з СРАР апаратами(3 млн грн) моніторами(750 тис. грн), аспіраторами(64 тис. грн), пульсоксиметрами(40 тис. грн), насосами шприцевими (270 тис. грн) та волюметричними(482 тис.) - без цього всього обладнання надати якісну допомогу неможливо!" - зазначив радник.

Бахматов зазначив, що в лікарні не робоча вентиляція. Відсутнє альтернативне джерело електропостачання, тобто якщо світло відключать, вся апаратура відключиться(455 тис. грн). Потребує технічного обслуговування аналізатор крові.

Він додав, що в цій лікарні вже прокладають кисневу магістраль за кошти Фонду ІТ компанії Innovecs.

"Моє суб'єктивне враження, що ця лікарня не виняток. Потрібно робити аудити. Потрібно розбирати на гвинтики", - написав Бахматов.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine.

новини партнерів

5 червня, 2020 п'ятниця

5 червня, 2020 п'ятниця

4 червня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати