live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Непрофесіонали з уряду Зеленського залишили без коштів оборонні підприємства, - генерал Забродський

Уряд Зеленського через затягування із затвердженням державного оборонного замовлення залишив без коштів військово-промислові підприємства

Про це написав народний депутат фракції "Європейська Солідарність", генерал-лейтенант Михайло Забродський у Фейсбук.

"Шостий рік Збройні сили і решта силових відомств героїчним зусиллями захищають Україну. Шостий рік волонтери, бізнесмени, конструктори, вчені, всі небайдужі люди докладають титанічних зусиль для того, щоб наші військовослужбовці були оснащені всім необхідним", – зазначив він.

"Одночасно державне оборонне замовлення з грудня 2019 року "успішно" мандрує між кабінетами посадовців Міністерства оборони України, Міністерства економіки та РНБО", – зауважив депутат.

Михайло Забродський підкреслив, що через незатвердження державного оборонного замовлення залишаються без грошей оборонні підприємства.

"На весь цей час призупинено фінансування значної частини державних підприємств зі складу "Укроборонпрому". Більшість з них вимушені фінансово балансувати на межі виживання, втрачаючи першість у впровадженні новітніх технологій і кваліфіковані кадри", – підкреслив він.

Представник "Європейської Солідарності" зауважив, що проект державного оборонного замовлення було розглянуто Комітетом ВРУ з національної безпеки, оборони та розвідки декілька тижнів тому.

"Після розгляду проект документу отримав більше двох десятків різноманітних зауважень і був відправлений на доопрацювання. Тим не менше, це не перешкоджало фінансовому забезпеченню ДОЗу по статтях, які не викликали питання", – пояснив депутат.

При цьому він додав, що не має жодних пояснень майже тримісячна відсутність відповідного фінансування для, наприклад, державного концерну Укроборонпром.

"Питання до спеціалістів із чергової "професійної" владної команди – чи не здається вам, що саме так і втрачається час, головний ресурс у збройній боротьбі і забезпеченні обороноздатності нашої держави?" – резюмував Михайло Забродський.

новини партнерів

30 травня, 2020 субота

29 травня, 2020 п'ятниця

30 травня, 2020 субота

29 травня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати