live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Авіакомпанія Коломойського МАУ попросила у держави пільговий кредит на $50 млн


фото: reuters
Авіакомпанія “Міжнародні авіалінії України” (МАУ) звернулася до уряду з проханням надати підприємству стабілізаційний кредит в розмірі $50 млн під 5-6% для підтримки фінансової стабільності підприємства

Про це президент МАУ Євген Дихне повідомив в інтерв'ю агентству Інтерфакс-Україна.

“Ми написали в усі органи, які можуть вплинути на ситуацію, описали проблеми ринку, повідомили про те, що очікуємо тільки в нашій компанії прямі збитки від простою в розмірі $60 млн. Ми запропонували рішення, що передбачають не прямі дотації бізнесу, як в економічно успішних країнах, а більш лояльне до тієї ситуації, в якій знаходиться Україна - забезпечити нам стабілізаційний кредит”, - сказав він.

Дихне зазначив, що авіакомпанії необхідна кредитна лінія в $50 млн, яку МАУ готова використовувати для підтримки фінансової стабільності.

За його словами, можливість для бізнесу залучити стабкредити з певними цільовими призначеннями - одна з моделей запобігання економічній кризі в країні. 

“Мені видається абсолютно нормальним, якщо це буде один з державних банків, який забезпечить нам подібну кредитну лінію ... Стабілізаційний кредит, як правило, передбачає, що держава бере на себе частину відсоткової ставки. І якщо сьогодні процентна ставка в комерційних банках близько 11-12%, то ставка держбанку по стабкредитами повинна бути приблизно 5-6%”, - зазначив Дихне.

Водночас він не уточнив, яке забезпечення зазначеного кредиту передбачає компанія.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

31 травня, 2020 неділя

31 травня, 2020 неділя

30 травня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати