live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Європейська Солідарність" стала на захист місцевих бюджетів, які роблять "крайніми" у боротьбі з коронавірусом, - Геращенко

Команда "Європейської Солідарності"стала на захист фінансування регіонів з державного бюджету, на яких поклали основне навантаження по боротьбі з коронавірусом

Про це сказала співголова фракції "Європейська Солідарність" Ірина Геращенко у своєму відеоблозі.

"Триває битва за перерозподіл бюджету: саме через це переноситься позачергове засідання Верховної Ради, яке мало відбутися в п’ятницю, але збереться, дай Бог, в понеділок. "Слуги" продовжують воювати з регіонами і повністю забрали з бюджету субвенцію на розвиток ОТГ, а це 2 млрд 100 млн грн. Ми категорично проти такого підходу до розвитку бюджету, і ми будемо вимагати повернути ці кошти. Так само нам вдалося зберегти частково ці фінанси, які були закладені на проведення місцевих виборів. Нагадаю, що "слуги" повністю забирали цей рядок, грубо порушуючи Конституцію", – сказала Геращенко.

Вона наголосила, що поки що не вдалося відстояти культуру і освіту, та зменшити фінансування силових структур.

"От "Слуги" забирають кошти з освіти, культури. Цікаво, до речі, як вони ставляться до регіонів. Зі Львова забирають певну частину і перекидають на інші регіони – з ремонту доріг, ремонту театрів. Не люблять вони Львів, що тут поробиш. Але кого "Слуги" люблять? СБУ і міністерство внутрішніх справ. Це у нас така "держава в державі", і звідти в умовах жорсткої економії державних коштів не забирають – поки що жодної копійки", – зауважила парламентар.

Вона зазначила, що фракція "Європейська Солідарність" підтримує виділення додаткових коштів прикордонникам.

"Що ми підтримуємо, це те, що 200 млн додають прикордонникам. Це правильно, сьогодні на українських прикордонників припадає левова частка навантаження по захисту наших кордонів разом з українською армією. Так само як і українські медики. Тому дуже важливо, що вже новий міністр фінансів Марченко врахував в тому числі і наші пропозиції щодо посилення соціального захисту медиків", – сказала Геращенко.

новини партнерів

3 червня, 2020 середа

3 червня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати