Конституційний Суд України потрібен Росії у Харкові на випадок "ХНР", - професор Бабін

З подій 2014 року Кремль зрозумів, що українську державність рятує одночасне перебування усіх центральних органів влади у Києві, подалі від російського кордону

Такими міркуваннями колишній представник президента в Автономній Республіці Крим, доктор юридичних наук, професор Борис Бабін поділився в етері програми "Студія Захід" з Антоном Борковським, яка 11 квітня 2020 року вийшла на Еспресо.TV.

"Є або корисні ідіоти, або люди, які мають певні переконання і вони, дійсно, хочуть чогось доброго. Я би цього не виключав. І є агенти впливу ворога. В гармонії цих двох початків виникають дивні законопроєкти", - зазначив правник.

Якщо КСУ справді перенесуть до Харкова, від цього виграє насамперед Російська Федерація, впевнений він.

"Крім політичних клубів, крім харківського лобі, яке, можливо, потужне сьогодні, є ще лобі держави-агресора. Вони вчаться на помилках. Вони знають, що в 2014 році вони не змогли сформувати жодного органу влади України, який був би підконтрольний росіянам. Президент-втікач виявився не здатним, прямо кажучи, на будь-які дії, крім підписання фейкових листів. Верховна Рада, вона була у Києва й абстрагувалася від можливої колаборації з ворогом, бо "зелені чоловічкі" десь далеко, а Майдан поруч. Дурних нема. І за таких умов, в умовах колапсу росіяни пішли не найкращим шляхом, пішли спробою анексії Криму, ОРДЛО і так далі. Сьогодні вони мають певні плани і, можливо, в цих планах є така ситуація, де в "місті Ха" раптово з'являється якась там "народна республіка" і за дивним збігом обставин у цьому ж місті знаходиться Конституційний Суд України. І туди (до Харкова - ред.) спішно прибуває в новому чарівному мундирі генеральний прокурор України", - пояснив Бабін своє бачення ситуації.

Читайте також10 фактів із життя нового генерального прокурора України Ірини Венедіктової

Нова генеральна прокурорка України Ірина Венедіктова, нагадаємо, є родом з Харкова. До обрання у парламент за партійним списком "Слуги народу" вона очолювала кафедру цивільного права у Харківському національному університеті ім. Василя Каразіна. Її тато, генерал-майор МВС Валентин Семенович Венедіктов, працював першим проректором Харківського університету внутрішніх справ, де Ірина Венедіктова отримала базову вищу освіту. Вона також отримала міліцейське звання капітана.

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати