Вахтовий метод із повною ізоляцією: станції ГТС України переводять на закритий режим роботи через коронавірус


фото: texty.org.ua
Станції ГТС України переводять на закритий режим роботи. Персонал працюватиме вахтовим методом з повною ізоляцією від зовнішніх соціальних контактів, аби масово не заразитись на COVID-19

Про це повідомляє пресслужба Оператора ГТС України.

"ТОВ "Оператор ГТС України" перевів на закритий режим роботи вузлову компресорну станцію (КС) "Диканька", яка забезпечує транспортування газу від газовидобувних підприємств в Полтавській, Сумській та Харківській областях - від регіону з основними газовими родовищами України", - йдеться у повідомленні.  

Зазначається, що закритий режим функціонування станції передбачає організацію роботи персоналу вахтовим методом з повною ізоляцією від зовнішніх соціальних контактів. На виробничому об’єкті створені всі необхідні умови для проживання та відпочинку, організовано харчування, регулярно проводиться дезінфекція приміщень та моніторинг стану здоров’я співробітників.

Щоб не допустити масового одночасного інфікування колективів на виробничих об’єктах, компанія підготувала їх до роботи в закритому режимі. Враховуючи ступінь поширення коронавірусу в кожному з регіонів та оптимальні режими роботи ГТС було визначено 7 пріоритетних компресорних станцій, які при необхідності будуть ізольовані першочергово.

"Ми моделюємо роботу ГТС при різних сценаріях потенційного зараження інфекцією наших працівників і готові ефективно відпрацювати будь-який розвиток подій. Якщо всі інші КС, які забезпечують транзит, - взаємозамінні, то Диканька є ключовою в ланцюгу видобутку газу, від її надійної роботи залежать велика частина газовидобувних підприємств України. Тому, діючи на випередження, ми прийняли рішення вже зараз перевести її в закритий режим, щоб гарантувати стабільну роботу станції та знизити ймовірність зараження членів колективу коронавірусною інфекцією", - йдеться у повідомленні.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати