live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Через нефахову олігархічну владу Україна постраждає від COVID-19 ледь не найбільше у світі, - Княжицький

Народний депутат від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький заявив, що прогнозоване падіння економіки України виявиться одним із найбільших у світі через дії чинної влади

Про це Княжицький написав у Facebook.

"МВФ стверджує, що Україна постраждає від COVID 19 через економічні збитки ледь не найбільше в світі. Замість запланованого росту у 3,5 відсотка МВФ планує падіння у 7,7 відсотка ВВП. Прогнози росту не виконуються вже давно. У січні вперше з 2016 року ВВП України скоротився на 0,5 відсотка. І це до введення карантину і поширення пандемії! А як було раніше? У 2018 ВВП виріс на 3,3 відсотка, хоча бюджет розраховувався виходячи з росту у 3 відсотка. Наш державний бюджет було розраховано ще урядом Гончарука на ріст у 3,7 % зросту ВВП!!! У новому, зміненому бюджеті заплановане вже падіння на 3,9 відсотка. Але ж прогноз падіння - 7,7 відсотка!" - написав Княжицький.

Народний депутат зазначив, що Україна постраждає навіть сильніше, ніж країни-експортери нафти, які крім втрат через карантин зазнають ще й втрат через падіння ціни на нафту.

"Світове падіння у цьому році складатиме 3 відсотка. США втратять 5,9 відсотка, Росія 5,5 відсотка. Чому ж Росія і США, які окрім карантину втрачають від падіння цін на нафту, постраждають менше української економіки? А що у західних сусідів? Теж падіння, але менше, ніж у нас. Економіка Польщі, за прогнозом МВФ, впаде на 4,6 відсотка. Чому ж Україна при одній з найменших у світі кількості зареєстрованих хвороб матиме одне з найбільших падінь економік? Через нефахову безвідповідальну олігархічну владу. Кінець епохи бідності, так би мовити", - написав Княжицький.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати