Хачеріді заробив вилучення та став винуватцем поразки "Динамо" у чемпіонаті Білорусі

Український захисник Євген Хачереді заробив червону картку та пенальті, який призвів до поразки брестського "Динамо" в чемпіонаті Білорусі з футболу

Про це повідомляє FootballHub.

Хачеріді став антигероєм матчу 5-го туру чемпіонату Білорусі між "Вітебськом" і брестським "Динамо". На 85-й хвилині за рахунку 0:0 українець отримав червону картку за відмашку ногою - Хачеріді п'ятою вдарив суперника, який не володів м'ячем.

Арбітр вилучив українського футболіста та призначив пенальті у ворота "Динамо". Брестський клуб пропустив з пенальті і догравав матч удев'ятьох - на 73-й хвилині у "Динамо" був вилучений легіонер Габі Кікі.

Зустріч завершилася поразкою "Динамо" з рахунком 0:1. Таким чином, помилка Хачеріді коштувала команді набраних очок.

Для українського захисника це був третій матч у складі брестського "Динамо".

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine