live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Предстоятель УПЦ МП Онуфрій сумнівається в існуванні коронавірусу: "Не треба боятися себе віддавати в руки Божі"

Митрополит Київський і всієї України, очільник Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій висловив публічний сумнів у реальності коронавірусу й заявив, що найкращими ліками є "молитва, піст і покаяння"

Про це він розповів у своїй авторській програмі "Слово предстоятеля", черговий випуск якої вийшов в ефір на одному з телеканалів в суботу, 18 квітня 2020 року, передає Еспресо.TV.

"Я би не брав на себе відповідальність давати оцінку цьому явищу, яке нас спіткало. Я на це би подивився з іншої сторони - що принесла ось ця звістка про коронавірус. Вона людей кинула в відчай, вона людей позбавила духовної сили. Навіть не від реального коронавірусу, а від того вірутального, про який говориться, люди помирають. Значить, люди терплять горе. І це не настільки важливо - чи він, цей коронавірус, чи він реальний, чи він вірутальний, важливо те, що він нищить людей", - наводить слова митрополита Синодальний інформаційно-просвітницький відділ церкви Московського патріархату в Україні.

Аби пояснити, що він має на увазі під "віртуальним коронавірусом" Онуфрій навів "приклад", який предстоятель назвав "ефектом миші".

"Один молодий чоловік, який був схильний до песимізму, до віри своїм почуттям, своїм думкам дуже довіряв, він захворів. а товариш пошуткував над ним. "Ти молоко любиш?", - спитав він. - "То люблю". - "Ото, можливо, ти ліг спати і відкрив рота, а миша залізла до тебе у шлунок і там шкребе". І ця людина повірила слову. Він знаходився у прєлєсті, довіряючи собі, та йде до лікаря. “Лікарю, я з’їв мишу, вона в мене у шлункові, турбує мене, шкребе мене”. Зробили йому рентген - і нічого не виявили. Та через деякий час чоловік знову приходить: "Ні-ні! Ця миша мене заїдає. Я помираю!". Лікар зрозумів, що тут справа не у шлункові, а у психології людини. Ввели йому наркоз, і лікар трохи царапнув живіт скальпелем і зашив. Чоловік прийшов у себе. “От, бачиш, витягли з тебе мишу", - показує йому мишу лікар. - "Я так себе добре почав почувати, ой, як мені добре!". І чоловік вилікувався, пішов здоровий додому".

В будь-якому випадку, підкреслив Онуфрій, слід передусім молитися й не боятися віддати себе "в руки Божі".

"Є одні ліки, якими лікуються всі віруси - це молитва, піст і покаяння! Людина повинна молитися, молитва приводить людину в здоровий глузд. Людина починає бачити все, що навкруг неї, в реальному світлі… Тоді людина може правильно оцінити і свої можливості, і те, що з нею сталося, і тоді здатна віддати себе в руки Божі. Не треба боятися себе віддавати в руки Божі, тому що з Богом навіть смерть є життя, бо Бог - джерело життя. Так що повертаймося до Бога, каймося, молімося, і вірус, який би він не був, - реальний чи віртуальний, - пройде, не зробить нам ніякої шкоди, і ми будемо раді, щасливі і Богом благословенні!".

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

26 вересня, 2020 субота

25 вересня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати