live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Керівник "швидкої" у 200-тисячній Білій Церкві заявив, що його підлеглі погрожують звільнитися через мізерні зарплатні

Співробітники "швидкої" допомоги у місті Біла Церква, що на Києвіщині, повідомили про намір піти з роботи через вкрай незадовільний розмір оплати праці, яка в умовах пандемії Covid-19 не збільшується, тоді як вимоги до їх професійної діяльності навпаки зростають

Про це керівник Білоцерківської станції екстреної медичної допомоги Дмитро Сурмачевський заявив в етері місцевого телеканалу Крокус, передає Еспресо.TV.

"Люди починають масово - поки що це квітень, вони тільки погрожують - але я впевнений, що коли вони отримають розрахунок за квітень вони просто почнуть звільнятися і на лінії буде їздити тільки декілька людей, бо їм нікуди діватися. Бо їм або до пенсії залишилося, або вони пенсіонери. А молодь просто піде - в приватні структури або навіть на ту саму автомийку і будуть заробляти вдвічі більше, ніж вони отримують тут", - пояснив він.

Не є й виходом з ситуації й обіцяне Мінохорони здоров'я підвищення оплати праці у три разі на період епідемії, зазначили у міській профспілці медиків.

Читайте також: Фальсифікації у статистиці епідемії коронавірусу в Україні

"Люди думають, що вони тут (на "швидкій" - ред.) мільйонерами стануть. Насправді це йде погодинно. Ми працюємо по такій же схемі із ВІЛ-інфікованими. Наприклад, я приїхав до  ВІЛ-інфікованого, я його обсслужив і за цей проміжок часу, який я з ним був - 20 чи 30 хвилин, що надавав допомогу - за цей час я отримую близько 1-1,5 грн до зарплати. А тут, якщо ми працюємо з коронавірусом, помножте на 300%. Ну, будуть 10 грн отримувати. Це що збільшення зарплати?", - пояснив голова медичної професійної спільки Білої Церкви Віктор Євтушенко.

Наразі 200-тисячну Білу Церкву та прилеглі райони обслуговують 9 бригад "швидкої". А це 330 тис. населення.

Але за 6,5 тис. грн медичний персонал відмовляється працювати, "адже є безпечніша робота і за більші кошти", зазначається у сюжеті.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

1 жовтня, 2020 четвер

1 жовтня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати