live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

За єдиний день подачі документів на голову податкової з'явилось 6 претендентів

Серед претендентів на посаду - багаторазовий екснардеп Микола Катеринчук, працівник фіскальної служби часів Януковича та Єлізавета Рошуорова, що вказала у декларації 0 грн доходу за минулий рік

Про кандидатів на посаду голови Податкової написала координатор PROSUD, активістка "Автомайдану" Катерина Бутко в колонці "Української правди".

"За 1 день подачі документів своє бажання стати головою важливого державного органу виявило 6 людей. Серед них: колишні фіскали часів Януковича та Клименка, багаторічні політики з величезними статками та кілька взагалі невідомих загалу осіб", - відзначила Бутко.

Вона зауважила, що 28 квітня уже плануються співбесіди з кандидатами, без жодних конкурсних комісій чи тестових процедур.

Кандидатами на посаду стали: Василь Поїзд, Герман Андес, Микола Катеринчук, Єлізавета Рошуорова, Дмитро Іванов, Дмитро Олексієнко.

Василь Поїзд – працівник Державної фіскальної служби. Він також претендує на посаду заступника голови ДПС.

За словами Бутко, Поїзд став відомим у 2012 році коли він, як начальник відділу податкової служби, керував обшуком податківцями магазину Rozetka. Інтернет-магазин тоді звинувачували в несплаті податків, але подібні обшуки були стандартною схемою тиску на бізнес з боку влади Януковича.

Декларація Поїзда на сайті підсвічена "прапорцем". Це означає,що його активи в 10+ разів перевищують доходи

Герман Андес – ще один претендент на посаду голови ДПС, який давно працює у фіскальній службі. Він також одночасно претендує і на посаду заступника голови ДПС. Андес у 2012 році, за часів Януковича, займав посаду начальника регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів ДПС України у Києві.

Він задекларував земельні ділянки в Києві загальною площею понад 15 га, столичну нерухомість, дорогий годинник та величезний кредит у понад 73 млн грн пі заставу згаданих ділянок. Більшість з цього можна знайти у деклараціях до 2018 року. У 2019 році в фіскала немає ані кредиту, ані ділянок.

Єлізавета Рошуорова, згідно з декларацією не заробила жодної гривін за 2019 рік. Так само не заробили жодної копійки дорослі члени її родини - чоловік та мати.

Дмитро Олексієнко  – кандидат на посаду голови та заступника голови ДПС. Він був головою громадської ради при Державній фіскальній службі у 2014-2016 роках, а ще раніше був членом громадських рад при податковій, Міністерстві доходів та зборів та Фонду держмайна.

Олексієнко – член федерації бухгалтерів та аудиторів. Він є бенефіціаром трьох аудиторських фірм: одна з них, ТОВ "Стандарт-Аудит", за останні роки виграла 22 державні тендери на майже 8 млн грн.

Дмитро Іванов також претендент на посаду голови та заступника ДПС. Згідно з декларацією він проживає в Чернігові та є співвласником компанії, яка займається виробництвом фарб та лаків. Іванов також зареєстрований як приватний підприємець сферою роботи якого є малярство та штукатурні роботи.

Микола Катеринчук - нардеп 3-х скликань, також подав декларацію на посаду. Колишній нардеп володіє елітною нерухомістю. Зокрема, квартирою в Києві вартістю понад 27 млн грн. 

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати