Музичний фестиваль Atlas Weekend перенесли на 2021 рік через пандемію коронавірусу

Музичний фестиваль України Atlas Weekend перенесли на 6 - 11 липня 2021 року через пандемію коронавірусу

Про це йдеться у повідомленні на сайті фестивалю.

"Через непідвладні нам обставини, Atlas Weekend перенесено на наступний рік. У зв’язку із пандемією COVID-19 ми не можемо наражати на ризик гостей, команду та артистів фестивалю, проводячи його цього літа", - йдеться у повідомленні.

Відтак нові дати фестивалю заплановані на 6 – 11 липня 2021 року. 

Квитки, придбані на цьогорічний фестиваль, є дійсними на фестиваль наступного року. Всі, хто не в змозі бути присутнім наступного року, зможуть повернути кошти. На офіційних ресурсах обіцяють опублікувати детальні інструкції, як це зробити. 

"Наразі ми в переговорах зі всіма артистами, щоб вже заявлений лайн-ап було повністю збережено. Також на вас чекають анонси ще багатьох нових артистів, що приєднаються до фестивалю наступного року", - зауважили організатори.

Зазначається, що останній місяць  розглядали різні варіанти виходу з кризи та вірили, що буде можливість провести фестиваль цього літа, але дійшли висновку щодо перенесення.

"Проте, спостерігаючи за розвитком подій у світі та спілкуючись з нашими європейськими колегами, ми дійшли висновку, що перенесення – єдине вірне рішення в цій ситуації", - йдеться у повідомленні. 

Atlas Weekend - один з найбільших музичних фестивалів України. Проходить щорічно у Києві в першій половині липня на ВДНГ.

  • Нагадаємо, цьогоріч музичний фестиваль мав відбутися 7-12 липня 2020 року.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 березня, 2021 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати