.

Посол України у ФРН відреагував на заклик ексканцлера Шредера зняти санкції проти РФ


фото: Укрінформ
Посол України у Німеччині Андрій Мельник розкритикував колишнього канцлера ФРН Герхарда Шредера за заклик зняти з Росії санкції

Про це Мельник повідомив у facebook.

Він назвав заяву колишнього канцлера Німеччини Герхарда Шредера про необхідність зняття санкцій з Росії криком відчаю. За його словами, такі заяви найкращим чином демонструють той факт, що санкції є ефективним інструментом у боротьбі з російською агресією.

"Чим голосніше пан Шредер та інші лобісти мілітаристської Москви на кожному куті кричать про те, що введені санкції проти Росії є нібито "безглуздими", тим більш очевидним стає для німецької громадськості той незаперечний факт, що санкції ЄС і США прекрасно працюють і дуже боляче б'ють в саме серце і без того слабкої російської економіки, а значить і політичного керівництва", - написав Мельник

Крім цього, він запропонував Шредеру парі у відповідь на заяву про те, що жоден президент РФ не поверне Україні Крим.

"Ще за його життя Крим неодмінно повернеться в лоно матері-України. Це так само очевидно, як і те, що сонце встає на Сході і сідає на Заході", - переконаний Мельник.

  • Нагадаємо, 2 травня до 75-річчя звільнення Європи від гітлеризму Андрій Мельник закликав Бундестаг та уряд Берліну нарешті спорудити у центрі німецької столиці меморіал на пошану 8 млн українських жертв нацизму.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати