Уряд Чехії схвалив рішення про відкриття міжнародних пасажирських перевезень з 11 травня

4 травня уряд Чехії схвалив рішення про дозвіл здійснювати міжнародні пасажирські перевезення автобусами і залізничним транспортом з 11 травня, які були заборонені в рамках карантину через коронавірус

Про це повідомляє Novinky.

4 травня уряд Чехії схвалив пропозицію міністра промисловості і торгівлі про дозвіл здійснювати міжнародні пасажирські перевезення автобусами і залізничним транспортом з 11 травня, які були заборонені в рамках карантину через коронавірус.

У той же час, межі більшості сусідів Чеської Республіки залишаються закритими, тому можливість поїздок буде залежати від їх рішень в найближчі тижні.

  • Нагадаємо, раніше уряд Чехії повідомляв, що планує відкрити кордони з Словаччиною, Австрією, Німеччиною і Польщею в липні. При цьому, міністр закордонних справ Чехії Томаш Петржичек заявив, що переговори про відкриття кордонів будуть найважчими з Польщею.
  • Уряд Чехії прискорив пом'якшення обмежень, введених через коронавірус, попри те, що в країні спостерігається зростання числа нових випадків інфекції з 11 травня.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

27 січня, 2021 середа

26 січня, 2021 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати