Ідея Зеленського: у Мінекоенерго пояснили своє доручення з майнінгу криптовалют на атомних станціях


фото: reuters
“Видобуток” криптовалют на атомних електростанціях збереже гарантовані навантаження на них та допоможе заробити

Про це заявляють в Міністерстві енергетики та захисту довкілля, пояснюючи своє доручення державному Енергоатому, пише Ліга.Бізнес.

У міністерстві вважають, що зараз в Україні є профіцит виробництва електроенергії, викликаний, в тому числі, пандемією коронавірусу. 

Тож надлишкову енергію можна направити на майнінг криптовалют. У відомстві підкреслили, що ідея відповідає заявленому президентом Володимиром Зеленським курсу на діджиталізацію.

"Чи можемо реально трансформувати" пасив "в" актив ". Маючи профіцит атомної генерації, один із сучасних інструментів використання надлишкової електроенергії - направити її на майнінг криптовалют. Це не тільки дозволяє зберегти гарантоване навантаження на АЕС, але і дасть можливість підприємствам залучити додаткові кошти. Тобто, відкриває шлях до принципово нової економіки, новим підходам, новій системі ринку ", - йдеться в повідомленні Мінекоенерго.
У міністерстві роздумують над створенням центрів обробки даних поруч з АЕС.

Повідомляється, що в Енергоатомі вже розробили пілотний проект по приєднанню споживачів дата-центру потужністю до 1000 МВт до електричних мереж, з виділенням першої черги 30 МВт, в місті-супутнику Запорізької АЕС Енергодарі.

  • Нагадаємо, нещодавно ЗМІ дізналися про доручення в.о. міністерки енергетики Ольги Буславець керівництву Енергоатому вивчити можливість майнінгу криптовалют на АЕС. Таким чином міністерство пропонує вирішити кризу на ринку електроенергії і знизити атомну генерацію в системі.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

18 січня, 2021 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати