Ціни на нафту знову падають: у США зростають запаси в сховищах
Ціни на нафту знижуються через зростання комерційних запасів сировини в США. Це відновило страхи інвесторів щодо можливого перевиробництва сировини
Про це свідчать дані біржових торгів на сайті Investing.com, передає Укрінформ.
Вартість липневих ф'ючерсів на нафту Brent на лондонській біржі ICE Futures становить $30,95 за барель, що на $0,02 (0,06%) нижче за ціну на закриття попередньої сесії.
Ф'ючерс на нафту WTI на червень на електронних торгах нью-йоркської товарної біржі NYMEX виріс в ціні на $ 0,04 (0,16%) - до $ 24,60 за барель.
Нафта подешевшала після того, як звіт Американського інституту нафти (API) показав, що запаси нафти в США виросли за підсумками минулого тижня на 8,4 млн бар. Це більше, ніж прогнозували галузеві експерти. Запаси бензину знизилися на 2,2 млн барелів, дистилятів - виросли на 6,1 млн барелів. Водночас збільшилися запаси нафти на НПЗ.
Станом на 09:15 за київським часом, ціна на нафту марки Brent встановлена на рівні $30,77 за барель. На відкритті Brent торгувалася по $31,62 за барель, що на 65 центів вище за рівень закриття торгів ($30,97).
-
Нагадаємо, 20 квітня, вартість квітневого ф’ючерсу WTI вперше в історії досягла негативних значень. На закритті торгової сесії вартість бареля становила мінус $37,63.
-
21 квітня вартість ф’ючерсів на американську нафту марки WTI з постачанням в травні повернулася до позитивного значення.
-
А от спотові ціни на російський сорт нафти Urals опустилися до від'ємних значень в Європі після падіння ціни травневих ф'ючерсів на нафту WTI до позначки мінус $38 за барель.
-
Наприкінці квітня майже 30 нафтових танкерів скупчились біля узбережжя Каліфорнії - їх використовують як плавучі сховища нафти, бо на сьогодні її нікуди подіти, а сховища на суші заповнені.
Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb
- Актуальне
- Важливе