live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Боротьба з піратством, радники при Держкіно, спецставка ПДВ: Єрмак зустрівся з представниками кіноіндустрії


фото: Офіс президента
Глава Офісу президента Андрій Єрмак провів зустріч з представниками української кіноіндустрії та наголосив, що всі розмови щодо скорочення підтримки вітчизняного кіно є безпідставними

Про це повідомила пресслужба Офісу.

"Ми побачили, що почали відбуватися позитивні зміни – українське кіно почало отримувати міжнародні премії, заробляти гроші, показувати бокс-офіси (касові збори. – Ред.). Все це буде підтримуватися", – зазначив Єрмак.

Він нагадав, що продовжено терміни подачі звітності для виробників кінопродукції.

Керівник ОП переконаний, що сьогодні важливо підтримати позаштатних працівників галузі

"Багато професій сьогодні фактично зупинилися. Ми повинні потурбуватися про тих людей, які не є штатними працівниками у продакшенах, телевізійних або кінокомпаніях. Дуже велика подяка тим людям, які керують великими продакшенами і, маючи сьогодні важку ситуацію, продовжують виплачувати заробітну плату, утримувати цих людей", – сказав Єрмак.

Він також звернув увагу на питання дистрибуції українського кінематографу за кордоном.

Голова комітету Верховної Ради України з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко повідомив, що в парламенті зареєстровано законопроєкт, спрямований на підтримку творчої індустрії в умовах епідемії коронавірусу

Крім того, розроблено поправки до Податкового кодексу, які передбачають запровадження спеціальної ставки ПДВ для операцій у сфері культури в розмірі 7%.

Представники комітету обговорювали з Кабінетом Міністрів можливість додаткового використання коштів стабілізаційного фонду на галузі культури, серед яких – кіно.

Продюсер Пилип Іллєнко закликав правоохоронців посилити боротьбу з онлайн-піратством.

А продюсер Володимир Яценко зазначив, що доцільно провести аудит проєктів, які одержали фінансову підтримку Держкіно цього року.

Єрмак також запропонував створити інститут радників при Держкіно, якими можуть стати, зокрема, іноземні фахівці у сфері кінематографу.  

 

новини партнерів

27 листопада, 2020 п'ятниця

27 листопада, 2020 п'ятниця

26 листопада, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати