Хочете працювати за кордоном - будь ласка, рабства в Україні немає, - Зеленський


фото: Укрінформ
Президент України Володимир Зеленський заявив, що держава не блокуватиме виїзд заробітчан за кордон за умови наявності у робітника контракту щонайменше на три місяця

Про це Зеленський заявив під час робочої поїздки на Закарпаття, повідомляє Укрінформ.

"Ми нікому нічого не блокуємо. Ми пояснили, що коли у нас іде карантин, його потрібно дотримуватися. Це треба зрозуміти. Ми відпускаємо громадян на ці роботи — при умові, що нам показують копію контракту з людиною на як мінімум три місяці роботи", - сказав Зеленський.

Він додав, що "коли країна, яка зв'язується з нами по дипломатичних зв'язках, бере на себе зобов'язання забезпечити наших громадян житлом, медичною страховкою — ми можемо бути впевнені, що якщо щось із нашим громадянином відбудеться, його не викинуть на вулицю".

Президент повідомив, що наразі багато країн надіслали замовлення на рейси для українських робітників. Серед них - Німеччина, Італія, Фінляндія, Польща.

"Хочете працювати за кордоном - будь ласка, рабства в Україні немає", - сказав Зеленський.

  • Нагадаємо, 29 квітня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд готовий до перемовин з європейськими країнами, які висловлять бажання офіційно запросити українських робітників на сезонні роботи.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

2 грудня, 2020 середа

2 грудня, 2020 середа

1 грудня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати