Нардеп Гончаренко вимагає від Зеленського пояснити, чому українцям обмежили право виїзду за кордон


фото: Facebook Олексія Гончаренка
Народний депутат з фракції "Європейська Солідарність" Олексій Гончаренко вимагає від президента Володимира Зеленського та урядовців пояснити, на яких підставах громадяни України обмежуються у праві вільного виїзду за кордон

Відповідний документ нардеп оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Подав депутатське клопотання до Зеленського, щоб розібратися, чи потрібна таки українцям спеціальна довідка для виїзду за кордон і хто це ініціював.10 травня посольство Великої Британії в Україні поширило інформацію, що офіційний Київ повідомив партнерів про заборону для виїзду своїх громадян без окремого дозволу. Неконституційність цього є очевидним. У мене, як і у мільйонів громадян, виникло питання, що відбувається насправді", – зауважив Гончаренко.

Нардеп поцікавився "на яких підставах було вирішено направити у посольства різних держав повідомлення про ці заборони".

"Тож я напряму запитав у Володимира Олександровича, чи давав він доручення Кабміну розробити механізм заборони чи обмеження виїзду громадян за кордон та чим він керувався при цьому? Також цікаво, на яких підставах було вирішено направити у посольства різних держав повідомлення про ці заборони?", – зазначив Гончаренко.

Нардеп наголосив, що такі ж питання направив до прем’єра Шмигаля і вимагає, щоб він особисто роз’яснив, що тепер робити людям, яким необхідно виїхати у іншу країну.

"Крім цього направив ці питання також і до прем’єра Шмигаля. Вимагаю, аби він особисто роз’яснив, що тепер робити людям, яким необхідно виїхати у іншу країну та де отримувати усі ці дозволи? Якщо ви вже вводите обмеження, то поясніть про це, а не ховайтеся у своїх документах та не вводьте людей в оману", – зазначив Гончаренко.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 січня, 2021 п'ятниця

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати