live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд планує створити 500 тисяч нових робочих місць: міністр економіки розповів, де та яким чином


фото: kmu.gov.ua
Насамперед Кабінет міністрів розраховує на працевлаштування у галузях будівництва доріг і транспортної інфраструктури, благоустрою та сільського господарства

Про це під час засідання уряду заявив міністр економіки Ігор Петрашко, передає ЕП.

"На даний момент статус безробітних отримали 486 тисяч 764 особи, із них 197 тисяч зареєструвались з 12 березня 2020 року. Щодо прогнозу, до кінця року рівень безробіття складе 9,4%, що є суттєвим ростом з 8,2% у 2019 році", - сказав міністр.

За його словами, серед тих, хто зареєстрований як безробітний на біржі праці, насамперед представники таких секторів, як: торгівля та ремонт (18%), сільське господарство, переробна промисловість і держуправління.

"Практично 49% із зареєстрованих безробітними на біржі праці мають вищу освіту. Щодо вікового розподілу - ми бачимо досить рівномірний розподіл з переважанням (42%) людей понад 45 років", - додав міністр.

Петрашко також назвав сфери, де Кабмін може сприяти працевлаштуванню.

Це, зокрема, будівництво доріг та транспортна інфраструктура (планується створення 154 тисяч робочих місць), сфера благоустрою (150 тисяч робочих місць, створення робочих місць на місцях), сільське господарство (85 тисяч робочих місць), заповнення вакансій у ДСНС, будівництво інфраструктурних об'єктів.

Також планують повернення робочих місць у мікро- і малих підприємствах.

Крім цього, уряд, за словами Петрашка, працює над стимулюванням підприємницької діяльності.

Міністр додав, що умови для робочих місць будуть створювати за кількома напрямками, зокрема, через державні і комунальні підприємства, через державну підтримку (дотації і субвенції) та через створення умов для бізнесу.

  • Нагадаємо, сьогодні під час доповіді в Раді прем’єр-міністр України Денис Шмигаль анонсував урядову програму зі створення 500 тисяч робочих місць для українців. 

  • “Є чітке розуміння в яких галузях ми будемо створювати ці 500 тис. робочих місць. Є відповідна програма, де чітко по галузях розкладено де ми будемо створювати робочі місця. На сьогодні ми бачимо в нас вже майже 500 тис. зареєстрованих безробітних”, - заявив Шмигаль.

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine

новини партнерів

30 вересня, 2020 середа

29 вересня, 2020 вівторок

29 вересня, 2020 вівторок

Відео

Введіть слово, щоб почати