Ще одна група нардепів оскаржила у КСУ закон про ринок землі

До Конституційного суду України надійшло подання 53 народних депутатів щодо конституційності закону про ринок землі, цього разу в основному від нардепів ОПЗЖ

Про це повідомляє пресслужба КСУ.

Зазначається, що до КСУ надійшло конституційне подання 53 народних депутатів України щодо відповідності Конституції України закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення" від 31 березня 2020 року.

"Автори клопотання просять суд визнати оспорюваний закон таким, що не відповідає Конституції України",  - йдеться в повідомленні.

Цього разу подання було в основному від народних депутатів від "Опозиційної платформи - За життя".

  • Нагадаємо, в ніч з 30 на 31 березня Верховна Рада проголосувала за закон про обіг сільськогосподарської землі. За ухвалення законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення" проголосували 259 народних депутатів.
  • Народні депутати України зареєстрували проєкти постанов, якими пропонують скасувати голосування за закон про ринок сільськогосподарських земель у другому читанні. Таким чином, вони заблокували підписання закону Разумковим та Зеленським до подальшого розгляду їх проєктів постанов.
  • 13 квітня депутати ВР провалили проекти постанов про скасування закону про ринок землі.
  • 28 квітня президент України Володимир Зеленський підписав закон про ринок землі, він набуде чинності з 1 липня 2021 року.
  • 4 травня низка народних депутатів подали скарги до Конституційного суду з вимогою визнати неконституційним закон, що запроваджує ринок земель сільськогосподарського призначення.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати