Українця визнали бронзовим призером чемпіонату Європи

Українця Руслана Дмитренка визнали бронзовим призером чемпіонату Європи-2014 зі спортивної ходьби на 20 км

Про це повідомляє uaf.org.ua.

Така подія стала можливою після дискваліфікації через порушення антидопінгових правил росіянина Алєксандра Іванова, який тоді завоював срібло.

Призерів на чоловічій "двадцятці" у Цюриху визначала система фотофінішу. Атлетів, які посіли місця з першого по четверте, розділили дві секунди. Переможцем тоді став іспанець Мігель Анхель Лопес (1.19,44 год). На другу сходинку піднявся росіянин Алєксандр Іванов (1.19,45 год). Ще один представник Росії Денис Стрєлков і українець Руслан Дмитренко показали час 1.19,46 год, проте тоді бронзу отримав Стрєлков, який випередив українця на мілі-секунди.

Після дискваліфікації Іванова Дмитренко піднявся на третє місце, а Стрєлков, відповідно, став другим.