"Борусія" розтрощила "Шальке" у чемпіонаті Німеччини з футболу

У першому після карантині матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини дортмундська "Борусія" перемогла "Шальке"

Бундесліга першою з європейських топчемпіонатів відновилася після паузи, пов'язаної з пандемією коронавірусу. Усі матчі відбуваються за порожніх трибун та з суворими заходами безпеки – футболістам заборонено навіть разом святкувати голи.

У центральному матчі 26-го туру чемпіонату Німеччини "Борусія" впевнено перемогла в "Рурському дербі" "Шальке.".

Рахунок на 29-й хвилині відкрив Ерлінг Холанд, який забив свій десятий у сезоні гол за "Борусію". Перевагу дортмундців на 45-й хвилині збільшив Рафаель Геррейро.

До розгромного результати одразу по перерві довів Торган Азар. Остаточно "добив" "Шальке" на 63-й хвилині Геррейро, який зробив дубль.

"Борусія" перемогла "Шальке" 4:0, набрала 54 очка та займає друге місце в турнірній таблиці. Від лідера – "Баварії" – дортмундці відстають на 1 пункт.