"Борусія" з Менхенгладбаха перемогла "Айнтрахт" та наблизилися до лідерів Бундесліги

У першому після карантину матчі чемпіонату Німеччини менхенгладбахська "Борусія" перемогла "Анйтрахт" та впритул наблизилася до лідерів Бундесліги

"Айнтрахт" невдало розпочав матч та пропустив два голи вже до 7-ї хвилини – забили Алласан Плеа та Маркус Тюрам.

На 72-й хвилині Рамі Бенсебаїні відправив у ворота команди з Франкфурта з пенальті третій гол. "Айнтрахт" зміг відповісти лише одним м'ячем, який на 81-й хвилині провів Андре Сілва.

"Айнтрахт" програв "Борусії" 1:3 та з 28 очками займає 13-те місце. Менхенгладбахці набрали 52 пункти та вийшли на третю позицію. Від "Борусії" з Дортмунду вони відстають на 2 бали, від "Баварії" – на 3.