Гордон зажадав від активістів стерти написи під його офісом, від критиків - вибачень, а інтерв'ю з Гіркіним і Поклонською назвав матеріалами для Гааги

Журналіст Дмитро Гордон назвав свої інтерв'ю з російським терористом Ігорем Гіркіним і колаборанткою Наталією Поклонською матеріалами для гаазького суду, зробленими у співпраці з українськими спецслужбами

Про це Гордон сказав у своєму відеозверненні.

"Інтерв'ю з Наталією Поклонською та з Ігорем Гіркіним були зроблені мною в співпраці з українськими спецслужбами. Ці інтерв'ю ніколи до цього не робив ніхто і ніколи ніхто в Україні не опитував Наталію Поклонську та Ігоря Гіркіна щодо зради та злочинів, які були скоєні за участі цих людей на території України. Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв'ю перебувають у Гаазі і ці свідчення Наталії Поклонської та Ігоря Гіркіна стануть одними з основних свідчень свідків на процесі в Гаазі у справі про анексію Криму та розв'язанні кривавої бійні на Донбасі", - сказав Гордон.

При цьому він заявив, що отримав подяку за свою діяльність від Офісу генпрокурора.

"Щойно перший заступник генерального прокурора України Гюндуз Мамедов, який займається Кримом і Донбасом оприлюднив від імені генеральної прокуратури подяку мені, Дмитру Гордону, за допомогу Україні в розслідуванні гучних справ у Криму та на Донбасі", - сказав Гордон.

Читайте також. "Два Г...на в одному. Г...н і Г...н": українців обурило інтерв'ю Гордона з російським терористом Гіркіним

Також журналіст зажадав від учасників акції протесту під його офісом прибрати зроблені ними написи, пригрозивши "відповідальністю" для кожного з активістів.

"У вас є час до ранку для того, щоби все стерти та виправити. Я розумію, що ви перебували у незнанні, я розумію, що після цієї моєї заяви ви зміните свою думку. Але це не давало вам жодного морального права так себе вести. Ми задокументували всіх, хто брав участь у незаконних акціях, тому я ще раз повторюю: все, що ви там наробили, необхідно до 9-ї ранку повністю прибрати. Відповідальність на кожному з вас", - сказав Гордон.

Крім того, інтерв'юєр терориста Гіркіна та колаборантки Поклонської зажадав публічних вибачень від усіх, хто розкритикував його дії. 

"Я звертаюся до Петра Олексійовича Порошенка, до членів його фракції, до всіх журналістів, патріотів і просто людей, які в соцмережах або на телеканалах таврували мене ганьбою: у вас є можливість звернутися до спецслужб України та до генеральної прокуратури, ви знаєте до кого, і там ви поставити всі питання, які вас цікавлять, щодо мене і щодо моїх питань із Наталією Поклонською та Ігорем Гіркіним. Після того, як вам нададуть вичерпні відповіді на ваші питання, я вимагаю одного: щоб ви публічно переді мною вибачилися", - сказав Гордон.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

16 січня, 2021 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати