live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Уряд розділив Міністерство енергетики та захисту довкілля на два окремі відомства


фото: kmu.gov.ua
Кабінет Міністрів України створив Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів та Міністерство енергетики України

Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook.

"Кабінет міністрів прийняв постанову щодо створення Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів. Цією ж постановою пропонується перейменувати Міністерство енергетики та захисту довкілля України на Міністерство енергетики України", - написав він.

Таким чином, за словами Мокана, будуть створені два окремі міністерства. Обидва міністерства є правонаступниками прав та обов'язків Міністерства енергетики та захисту довкілля у відповідних сферах, підкреслив він.

Проект постанови під час засідання уряду презентувала в.о. міністра енергетики та захисту довкілля Ольга Буславець. За її словами, інституційна спроможність Міністерства енергетики та захисту довкілля унеможливлює належний рівень формування та реалізації державної політики у сферах енергетики та захисту довкілля, а також спричинює конфлікт інтересів у двох сферах.

"Міністерством енергетики та захисту довкілля розроблено проект постанови "Деякі питання оптимізації системи органів виконавчої влади". Метою проекту є оптимізація системи центральних органів виконавчої влади шляхом розмежування повноважень у сфері навколишнього середовища та енергетики, що дасть змогу комплексно формувати державну політику у цих сферах та уникнути конфлікту інтересів при реалізації державної політики", - сказала Буславець.

Проєкт відповідного рішення ухвалено з одноденним доопрацюванням.

  • Нагадаємо, у серпні 2019 року Верховна Рада підтримала кандидатури на посади членів нового Кабінету Міністрів України. Цим рішенням було призначено міністра енергетики та захисту довкілля України. До цього в уряді були два окремі міністерства: Міненергетики та Мінекології.

  • 14 травня Комітет з питань екологічної політики та природокористування ухвалив рішення про необхідність розділення Міністерства енергетики та захисту довкілля на два міністерства та внесе відповідні рекомендації уряду.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати