
"Реал" готовий влаштувати шалений обмін футболістами заради скандального гравця МЮ
Півзахисник англійського "Манчестер Юнайтед" Поль Погба може продовжити кар'єру у мадридському "Реалі"
Про це повідомляє The Sun.
Головний тренер "королівського клубу" Зінедін Зідан готовий відпустити в Англію чотирьох гравців - Мартіна Едегора, Хамеса Родрігеса, Лукаса Васкеса і Маріано Діаса.
У нинішньому сезоні Поль Погба провів за "Манчестер Юнайтед" всього вісім матчів. Більшу частину сезону хавбек пропустив через травму щиколотки.
У грудні 27-річний півзахисник відновився від травми, але отримав рецидив, після того як бурхливо відсвяткував весілля свого брата.
- 13 травня стало відомо, що "Ман Юнайтед" готовий обміняти Поля Погба на когось з трьох футболістів "Ювентуса".
- 4 лютого повідомлялось, що багато футболістів англійського "Ман Юнайтед" вважають, що клубу потрібно позбутись французького півзахисника Поля Погба.
- У грудні 2019-го гравець "Манчестер Юнайтед" Поль Погба отримав травму на весіллі свого брата.
- У вересні зірковий Погба придбав ротвейлера, щоб захистити себе від агресивних фанатів.



- Актуальне
- Важливе












