live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Компанія Ferrexpo в квітні 2020 року виробила рекордну кількість котунів

Ferrexpo за підсумками квітня 2020 року виробила 1,06 млн. тонн залізорудних котунів із власної руди, що є рекордним виробничим показником Компанії за всю історію її існування і на 12% більше, ніж виробництво в квітні 2019 року. Такі дані були представлені на щорічних зборах акціонерів Ferrexpo plc, які відбулися 28 травня 2020 року

Крім того, в січні-квітні поточного року Ferrexpo збільшила виробництво котунів з власної сировини на 8,8% до 3,8 млн. тонн у порівнянні з 3,5 млн. тонн за аналогічний період 2019 року. Продажі Компанії за цей же період збільшилися на 28% до 4,1 млн. тонн у порівнянні з цим же періодом 2019 року (3,2 млн. тонн).

"Не дивлячись на пандемію COVID-19, Ferrexpo змогла не тільки зберегти заплановані виробничі показники, а й наростити виробництво котунів у квітні поточного року до рекордних 1,06 млн. тонн. Ми продовжуємо працювати в режимі забезпечення максимально безпечного виробничого процесу для наших співробітників, забезпечуємо додатковою роботою в порівнянні з минулим роком наших контрагентів (залізницю, порти, енергетиків, постачальників газу та ін.), активно допомагаємо місцевим громадам у боротьбі з коронавірусом та здійснюємо всі податкові відрахування в повному обсязі до бюджетів різних рівнів", - відзначили в Компанії.

На тлі позитивних новин Компанії, опублікованих в офіційному повідомленні за підсумками річних зборів акціонерів, акції Ferrexpo виросли майже на 5%, досягнувши позначки в 1,72 фунта за акцію.

Довідка про компанію:

Ferrexpo - швейцарська залізорудна компанія з активами в Україні. Основною діяльністю компанії є виробництво та експорт високоякісних залізорудних котунів, використовуваних у виробництві сталі. Група Ferrexpoє найбільшим виробником і експортером котунів серед країн колишнього СРСР. Поточні виробничі активи - Полтавський і Єристівський ГЗК. Ferrеxpoplcволодіє 100% акцій FerrexpoAG, якій, у свою чергу, належить 100% акцій Полтавського ГЗК і 100% акцій Єристівського ГЗК. У 2019 р. Компанія виробила 10,5 мільйонів тонн залізорудних котунів. Основними споживачами продукції є сталеливарні підприємства з Австрії, Німеччини, Японії, Південної Кореї, Тайваню, Китаю, Словаччини, Чехії, Туреччини, В'єтнама, а також США. Акції Ferrexpoкотируються на основному майданчику Лондонської фондової біржі під тікером FXPO. Додаткову інформацію можна знайти на сайті www.ferrexpo.com

Все по темі

новини партнерів

3 липня, 2020 п'ятниця

3 липня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати