live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Сьогодні я – Джордж Флойд: Беленюк підтримав акції протесту в США


фото: Getty Images
Український борець та народний депутат Жан Беленюк підтримав акції протесту в США, які спалахнули після загибелі афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейськими

Про це Беленюк повідомив у Instagram.

За словами чемпіона світу з греко-римської боротьбі він в Україні не стикається із проявами расизму, хоча у підлітковому віці зазнав цькування через свій колір шкіри.

"Коли мене запитують, стикаюся чи в Україні з проявом расизму, завжди відповідаю що ні, хоча в підлітковому віці не оминули й мене різного роду нападки з боку різних маргіналів. Але, це звичайно незрівнянно з тим, що в 21 столітті можемо побачити в країні зі, здавалося би, розвиненою демократією. Не буду тут закликати всіх бути добрішими тощо, просто констатую факт – за рівнем расизму Україна дасть прикурити США легко, у нас його набагато менше", - написав Беленюк.

Це борець назвав однією з причин, чому він гордий бути українцем.

"Це одна, але не єдина причина, чому я гордий бути українцем і жити в цій країні, при її недоліках і достоїнствах. А расизм, расизм йде на ##й, сьогодні я – Джордж Флойд", - додав Беленюк.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Когда меня спрашивают сталкиваюсь ли в Украине с проявлением расизма, всегда отвечаю что нет, хотя в подростковом возрасте не обошли и меня разного рода нападки со стороны различных маргиналов. Но, это конечно несопоставимо с тем, что в 21 веке можем увидеть в стране с, казалось бы, развитой демократией. Не буду здесь призывать всех быть добрее и т.п., просто констатирую факт - по уровню расизма Украина даст прикурить США легко, у нас его НАМНОГО меньше! Это одна, но не единственная причина, почему Я горд быть Украинцем и жить в этой стране, при ее недостатках и достоинствах! А расизм, расизм идёт на х..й, сегодня Я - Джордж Флойд #noracism #люблюукраину #джорджфлойд

Публикация от Beleniuk Zhan (@zhanbeleniuk)

  • Нагадаємо, що у Міннеаполісі спалахнули масові протести, що переросли у безлади, через смерть афроамериканця Джорджа Флойда незабаром після його затримання місцевими правоохоронцями за підробку документів. Один із поліцейських притиснув його голову до асфальту, натиснувши коліном на горло. За словами правоохоронців, Флойд чинив опір під час затримання і перебував під впливом наркотиків.
  • Заворушення поширилися на всю територію США. Учасники безладів атакують поліцейські дільниці, вчиняють підпали і грабують магазини.
  • 2 червня Дональд Трамп пригрозив задіяти військових для припинення широкомасштабних протестів, викликаних вбивством поліцейськими неозброєного темношкірого чоловіка.
  • Американський баскетбольний тренер Грегг Попович назвав Дональда Трампа божевільним ідіотом через дії президента США щодо загибелі афроамериканця Джорджа Флойда під час затримання поліцейськими.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

22 вересня, 2020 вівторок

21 вересня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати