Чемпіонат Іспанії з футболу відновиться матчем команди Зозулі, який перервали через фанів-ліваків

Чемпіонат Іспанії з футболу в другому дивізіоні відновиться 10 червня матчем між "Райо Вальєкано" та "Альбасете", за який виступає українець Роман Зозуля

Про це повідомляє Королівська федерація футболу Іспанії.

Комітет з проведення змагань ухвалив рішення дограти матч між "Райо Вальєкано" та "Альбасете", який було перервано після першого тайму через образливі гасла ліворадикальних фанів мадридського клубу на адресу Зозулі. Рахунок у грі був нічийним – 0:0.

Цей матч стане першим після відновлення футбольного сезону в Іспанії.

"Альбасете" пішов на паузу в турнірі на 18-му місці в турнірній таблиці та перебуває поруч із зоною вильоту. "Райо Вальєкано" займає 11-ту позицію.

У нинішньому сезоні З0-річний Зозуля зіграв за "Альбасете" 28 матчів, забив 3 голи та віддав 1 результативну передачу.