Співбесіда на керівника НСЗУ, який відповідатиме за 100 млрд грн, відбувалася 10 хвилин, - Стефанишина


фото: censor.net
Народний депутат від партії "Голос" Ольга Стефанишина заявила, що співбесіди на керівника Нацслужби здоров’я проводилися по 10-15 хв, адже міністр охорони здоров'я Максим Степанов вже вирішив хто керуватиме цією службою

Про це вона заявила під час засідання ВР, передає Еспресо.TV.

"Символом реформи охорони здоров'я є організація, яка називається Нацслужби здоров’я. Це та інституція, яка має майже весь бюджет системи охорони здоров'я цього року. Це майже 100 млрд грн. Я хочу, щоб всі розуміли, що сьогодні нашу надію на якісну допомогу можуть вбити. І це робить міністр охорони здоров'я пан Степанов",  - сказла Стефанишина.

Нардеп зауважила, що була присутня на співбесідах на керівника НСЗУ і вони проводились 10 хв.

"По-перше, співбесіди проводилися по 10-15 хв. Ви собі уявляєте, співбесіда на керівника 100 млрд грн 10 хв? Міністр демонстративно не слухав доповідачів. Йому було не цікаво, що вони доповідають. Бо він вже вирішив хто керуватиме цією службою", - наголосила Стефанишина.

За словами нардепа, коли вона намагалася транслювати ці співбесіди для людей, то міністр вигнав її з Міністерства охорони здоров'я.

"Він називає зривом співбесід те, що це хтось хоче транслювати для людей. Ця людина не може займати цю посаду, - зауважила Стефанишина.

  • Нагадаємо, 22 травня Кабінет міністрів оголосив новий конкурс на посаду голови НСЗУ.
  • 2 червня Степанов повідомив, що проведе протягом дня співбесіди з кандидатами, яких відібрала кадрова служба.
  • Згодом, депутат ВР від партії “Голос” Ольга Стефанишина намагалася здійснити пряму трансляцію з процедури співбесіди кандидатів на посаду голови Нацслужби здоров’я, яку в онлайн-режимі з МОЗ проводив міністр Максим Степанов.
  • Потім міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що спроби депутата від партії "Голос" Ольги Стефанишиної здійснити пряму трансляцію співбесіди кандидатів на посаду голови Нацслужби здоров’я є способом зірвати конкурс.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати