live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Україна закликала верховного комісара ОБСЄ відреагувати на дискримінацію українців в РФ

Україна закликає верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин Ламберто Заньєра щонайшвидше відреагувати на репресивні та дискримінаційні дії російської влади щодо української громади на території Російської Федерації

Про це заявив постійний представник України при міжнародних організаціях у Відні Євген Цимбалюк, передає Укрінформ.

“Делегація України занепокоєна відсутністю регулярного звітування верховного комісара ОБСЄ у справах національних меншин про ситуацію з національними меншинами у Російській Федерації. Ми стурбовані репресивною практикою та дискримінацією з боку російської влади щодо українських громадських організацій та активістів”, – заявив Цимбалюк.

Зокрема, він вказав на закриття єдиної в Росії Бібліотеки української літератури, а також заборону діяльності Світового конгресу українців на території РФ..

Очільник місії України при ОБСЄ наголосив, що ці дії “обумовлені кампанією з розпалювання антиукраїнських настроїв у цій країні та становлять серйозну загрозу збереженню та розвитку національної ідентичності, культурних та мовних потреб української громади в Росії”.

“Ми знову закликаємо верховного комісара негайно звернути увагу на ці хвилюючі тенденції, вивчити ситуацію в країні та вжити кроки, щоб закликати Російську Федерацію повністю виконувати відповідні зобов’язання ОБСЄ щодо національних меншин”, – наголосив Цимбалюк.

новини партнерів

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

11 серпня, 2020 вівторок

10 серпня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати