live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Повна відеофіксація слідчих дій і кадрові зміни: Аваков розповів про висновки після подій у Кагарлику


фото: npu.gov.ua
Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков назвав зміни в роботі поліції, які будуть впроваджені після подій у Кагарлику

Про це він сказав, виступаючи у Верховній Раді України, повідомляє Еспресо.TV.

"Ми зробили суттєві висновки щодо недолікиів роботи інспекції з особового складу національною поліції. За підсумками аналізу цього інциденту та сумісного засідання з комітетом ВР з правоохоронної діяльності прийняли прийняли певні рішення щодо введення додаткових фунцій інспекції з особового складу Національної поліції", - розповів глава МВС. Зокрема, передбачаються такі кроки:

1. У всіх підрозділах поліції буде запроваджено систему custody records - тобто повну відеофіксацію слідчих дій.

2. Буде повністю переглянутий кадровий склад  інспекції з особового складу Національної поліції. До складу інспекції будуть залучені працівники з досвідом роботи в оперативних підрозділах.

3. Будуть підвищені заробітні плати та матеріально-технічне забезпечення самої інспекції - автомобілі для перевірок, засоби фіксації порушень, камери тощо.

4. Буде надано право перевіряти будь-які підрозділи, служби, окремих працівників під час несення служби в будь-який час доби.

5. При професійному відборі кандидатів на службу в поліції при конкурсах буде проводитися додаткове психологічне обстеження за новітніми методиками щодо виявлення прихованих ознак агресивності та девіантності поведінки.

Нагадаємо, біля Верховної Ради відбувається масова акція з вимогою відставки міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

14 липня, 2020 вівторок

14 липня, 2020 вівторок

13 липня, 2020 понеділок

Відео

Введіть слово, щоб почати