"Динамо" здолало "Зорю" у битві за Лігу чемпіонів

У 26-му турі чемпіонату України з футболу "Динамо" здобуло вольову перемогу над "Зорею"

У Запоріжжі у першому таймі голів не було забито, а на другу половину гри команди вийшли із суттєвим запізненням через зливу та град.

Рахунок у матчі "Зоря" відкрила на 54-й хвилині, коли Владлен Юрченко реалізував пенальті.

"Динамо" відновило рівновагу на 71-й хвилині зусиллями Віталія Буяльського. Перемогу команді Олексія Михайличенка на 76-й хвилині приніс Карлос Де Пена.

"Зоря" догравала матч у меншості через вилучення на 83-й хвилині Ловро Цвека.

Чисельною перевагою "Динамо" скористалося на 90+6 хвилині, коли відзначився Віктор Циганков.

"Динамо" перемогло "Зорю" 3:1, набрало 52 очка, вийшло на друге місце та стало фаворитом у боротьбі за путівку до кваліфікації Ліги чемпіонів. "Зоря" із 49 пунктами опустилася на третю позицію.