"Десна" розтрощила "Олександрію" та вийшла на третє місце в УПЛ

У 26-му турі чемпіонату України з футболу "Десна" перемогла у гостях "Олександрію" та вийшла на третє місце в турнірній таблиці

"Десна" ще в першому таймі забила два голи зусиллями Олександра Філіппова та Владислава Калітвінцева.

Одразу по перерві Максим Третяков скоротив відставання господарів поля у рахунку. Проте, на 56-й хвилині Андрій Гітченко знову зробив перевагу чернігівців комфортною.

На 60-й хвилині "Олександрія" залишилася у меншості після вилучення Владислава Бабогло.

"Десна" скористалася чисельною перевагою та довела рахунок до розгромного – Філіппов зробив дубль, а ще один гол забив Андрій Тотовицький.

"Десна" перемогла "Олександрію" 5:1, набрала 49 очок та вийшла на третє місце. Чернігівців випереджає "Шахтар", який має 68 очок та "Динамо", у якого 52 пункта. "Зоря" четверта з 49 балами. "Олександрія" має 43 очка та йде п'ятою.

Чемпіонат України

26-й тур

14 червня

"Олександрія" – "Десна" 1:5

Голи: Третяков, 46 – Філіппов, 29, 79, Калітвінцев, 44, Гітченко, 56, Тотовицький, 90+5

Вилучення: Бабогло, 60 ("Олександрія")

Перевірена інформація про коронавірус в Україні! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/coronavirus_in_ukraine