"Манчестер Сіті" розбив "Арсенал" у першому матчі АПЛ після карантину

У перенесеному матчі 28-го туру чемпіонату Англії "Манчестер Сіті" переміг на своєму полі "Арсенал" – 3:0

Український футболіст "Манчестер Сіті" Олександр Зінченко весь матч просидів у запасі.

До середини першого тайму "Арсенал" втратив через травми Граніта Джаку та Пабло Марі, замість яких на поле вийшли Даніель Себальос і Давід Луїс.

Рахунок було відкрито незадовго до перерви, автором забитого м'яча став Рахім Стерлінг.

На початку другої половини гри Давід Луїс порушив правила власному штрафному майданчику в боротьбі з Ріядом Марезом і арбітр призначив пенальті, який реалізував Кевін де Брюйне.

У компенсований час третій гол забив Філ Фоден.

"Манчестер Сіті" переміг "Арсенал" 3:0, набрав 60 очок та залишився на другому місці в турнірній таблиці. Від лідера "Ліверпуля" команда Хосепа Гвардіоли відстає на 22 пункти.