Збиття літака МАУ: Зеленський затвердив делегацію на переговорах з Іраном


фото: reuters
Президент України Володимир Зеленський затвердив склад делегації України для участі у переговорах з Іраном щодо збитого 8 січня 2020 року літака авіакомпанії "Міжнародні авіалінії України"

Про це повідомляє пресслужба Офісу президента.

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення делегації України для участі у переговорах з Ісламською Республікою Іран у зв'язку зі збиттям 8 січня 2020 року літака авіакомпанії "Міжнародні Авіалінії України" рейсу PS752.

Головою делегації призначено Євгена Єніна, заступника міністра закордонних справ України. Загалом до складу увійшли 16 представників різних відомств.

Згідно з текстом указу, глава делегації отримує повноваження змінювати склад делегації за погодженням із керівниками відповідних державних органів, а також залучати до забезпечення роботи делегації працівників державних органів, підприємств, установ, організацій за погодженням із їхніми керівниками, наукових радників та експертів.

Президент також затвердив Директиви делегації для участі у переговорах, які приховані з позначкою "таємно".

  • Нагадаємо, Іран повідомив Міжнародну організацію цивільної авіації (ICAO) при ООН, що надішле до Франції самописці зі збитого літака МАУ.
  • Україна хоче отримати доступ до "чорних скриньок" літака МАУ перш, ніж їх передадуть для експертизи до Франції.
  • Іран повідомив, що пандемія коронавірусу вповільнила його плани передати за кордон для дослідження бортові реєстратори збитого іранськими військовими в січні українського пасажирського літака.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

21 січня, 2021 четвер

20 січня, 2021 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати