.

"Та війна породжує багато суперечок, була вона "своєю" чи "чужою": Зеленський висловився щодо Другої світової


фото: reuters
Президент України Володимир Зеленський заявив, що Друга світова війна зачепила кожну українську родину й не повинно бути суперечок, була вона "своєю" чи "чужою"

Про це він написав на сторінці в Facebook.

Президент зазначив, що у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, ми згадуємо всіх українців, які постраждали від найбільшої катастрофи ХХ століття. Україна втратила у Другій світовій близько 10 млн людських життів. І через війну не народилося майже 13 млн дітей.

"На жаль, та війна й досі породжує багато суперечок у суспільстві. Суперечок про те, чи вона була "своєю", чи "чужою". Гадаю, нам немає про що сперечатися. Та війна так чи інакше зачепила кожну українську родину. Вона дала нам гіркий досвід втрати і досвід подвигу, що надихає", - написав Зеленський.

  • 22 червня 1941 року, попри таємну угоду про ненапад (пакт Молотова-Ріббентропа 1939 року) та тісну військово-економічну співпрацю між Німеччиною і СРСР, нацистська Німеччина атакувала радянські частини по всій лінії кордону від Балтійського до Чорного моря. Розпочалася німецько-радянська війна 1941-1945 років, як складова, але основна частина Другої світової війни.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

4 грудня, 2020 п'ятниця

Відео

Введіть слово, щоб почати