Суд видав ухвалу на підставі бази даних вкраденої в українців персональної інформації, - розробник Prozorro


фото: zmist.pl.ua
На підставі інформації з бази викрадених персональних данних українців велося слідство та ухвалювалося рішення суду

Про це повідомив голова ГО "Електронна демократія" та розробник системи держзакупівель Prozorro Володимир Фльонц у Facebook.

Він поділився скріншотом ухвали суду, на якому вказано, що слідчі використовували базу даних краденої персональної інформації українців як доказ. 

Читайте також: 5 млн фото, номери, документи та паролі: у додатку "Дія" заперечили причетність до "зливу" інформації

"Суд встановив: За допомогою сервісу перевірки номерів мобільних телефонів в месенджері Телеграм @..._baza_bot було встановлено, що вище вказаний номер мобільного телефону перебуває у користувача "...", - йдеться у витягу.

"Суд ухвалив: Клопотання старшого слідчого ... задовільнити. Надати старшому слідчому ... тимчасовий доступ та дозвіл на проведення виїмки в приміщенні Сумської філії АТ КБ "ПриватБанк" ... та руху коштів по карткових рахунках", - йдеться в резулятивній частині.

Скріншот ухвали суду:

 
  • Нагадаємо, в ніч з 11 на 12 травня стало відомо про "злив" даних українських користувачів: паролі, водійські права та мобільні телефони можна було знайти в Telegram-боті "UA Baza BOT". Водночас, база існувала і до того, але з меншим обсягом інформації.
  • 12 травня у поліції відрапортували про зупинку роботи ресурсу. Пізніше Telegram-канал відновив роботу, заявивши, що не впорався з напливом бажаючих перевірити інформацію
  • 28 травня у Українському Кіберальянсі відзначили, що база працює та ще й пропонує акції та знижки на покупку персональних даних.

новини партнерів

17 січня, 2021 неділя

Відео

Введіть слово, щоб почати