.

Держборг України у валюті перевищив $82 млрд, - Мінфін


фото: НБУ
Сукупний державний та гарантований державою борг України в еквіваленті в іноземній валюті виріс на 0,83% до 82,12 млрд дол. США

Про це повідомляє прес-служба Міністерства фінансів.

"Сукупний державний та гарантований державою борг України в еквіваленті в національній валюті зріс на 0,59% до 2,2 млрд грн, а в еквіваленті в іноземній валюті - на 0,83% до 82,12 млрд дол. США", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що коливання на валютному курсі у травні були мінімальними (за даними НБУ гривня по відношенню до дол. США зміцнилась на близько 0,3%). Відповідно вплив на стан держборгу був незначним.

У прес-службі зазначили, що у травні Мінфін погасив другий випуск облігацій зовнішнього державного займу під гарантію США на суму понад $1 млрд.

Всього за минулий місяці витрати на погашення держборгу склали 43,2 млрд грн, на обслуговування - 12,7 млрд грн.

У Мінфіні також зазначили, що активність інвесторів на внутрішньому ринку капіталу відновлюється. У травні було проведено чотири запланованих аукціони з розміщення ОВДП, за підсумками яких у держбюджет було залучено 51,6 млрд грн. Зокрема, рекорда сума у національній валюті - 41,8 млрд грн.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

  • Як повідомлялося, сукупний державний борг України в гривневому еквіваленті зменшився на 2,7% - до 2196 млрд грн за підсумками квітня поточного року

новини партнерів

5 грудня, 2020 субота

Відео

Введіть слово, щоб почати