live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

Правозахисники звернулися до ОБСЄ з проханням посилити тиск на РФ через блокування українських медіа в окупованому Криму

Член "Кримської правозахисної групи" Ірина Сєдова заявила, що Росія посилила системні блокування мовлення українських медіа в окупованому Криму та звернулась до країн-учасниць ОБСЄ посилити тиск на РФ

Про це вона повідомила у Відні під час онлайн-засідання ОБСЄ, передає Радіо Свобода.

Сєдова зазначила, що станом на червень 2020 року Росія "не тільки продовжує, але й посилює системні блокування мовлення незалежних українських медіа в Криму".

За її словами, дії Росії істотно обмежують доступ до інформації незалежних українських онлайн-медіа та ФМ-радіостанцій для жителів анексованого Криму. Також в умовах пандемії коронавірусу така політика Росії в Криму ще більше ускладнює ситуацію, позбавляючи людей доступу до незалежної інформації про ситуацію з коронавірусом в Україні, від якої може безпосередньо залежати життя і здоров’я людей.

"Через це Кримська правозахисна група звертається до представників країн-учасниць ОБСЄ з проханням посилити тиск на Російську Федерацію для того, щоб вона припинила блокування медіа та інші незаконні обмеження свободи слова в Криму. А також щоб Російська Федерація припинила порушувати низку зобов’язань перед іншими країнами-учасницями ОБСЄ", - зауважила Сєдова.

Правозахисники наголошують, що в анексованому Криму погіршилася ситуація з прийомом українського FM-радіосигналу. Так, в червні сигнал українських FM-радіостанцій чути тільки в 5 з 19 населених пунктів.

Росія припинила мовлення українських ЗМІ на захоплених нею територіях України. Українські засоби масової інформації постійно шукають способи передачі свого сигналу для аудиторії на непідконтрольних Києву територіях.

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb

новини партнерів

6 серпня, 2020 четвер

6 серпня, 2020 четвер

5 серпня, 2020 середа

Відео

Введіть слово, щоб почати