Українець Малиновський забив гол у центральному матчі чемпіонату Італії з футболу

У центральному матчі 27-го туру чемпіонату Італії з футболу "Аталанта" перемогла "Лаціо" з рахунком 3:2

Вже на 11-й хвилині "Аталанта" програвала з рахунком 0:2, проте на 38-й хвилині Робін Госенс скоротив відставання, а на 66-й українець Руслан Малиновський забив м'яч з-за меж штрафного майданчика та зрівняв рахунок. Переможний гол на рахунку Жозе Паломіно.

Після виграшу "Аталанта" наблизилась до "Інтера" на відстань чотирьох очок, команди ведуть боротьбу за третю сходинку. Лідирує у турнірній таблиці "Ювентус", "Лаціо" йде другим.

У поточному сезоні 27-річний Руслан Малиновський провів 33 матчі, забив 6 м'ячів і віддав 3 результативні передачі. Орієнтована трансферна вартість складає 11 млн євро.

Чемпіонат Італії з футболу

27-й тур

24 червня

"Аталанта" - "Лаціо" 3:2

Голи: Госенс, 38, Малиновський, 66, Паломіно, 80 - Де Рон, 6 (авт.), Мілінкович-Савіч, 11

Слідкуйте за подіями в Україні та світі разом з Еспресо! Підписуйтесь на Telegram-канал: https://t.me/espresotb