Гол Роналду допоміг "Ювентусу" перемогти в чемпіонаті Італії

Португальський форвард Кріштіану Роналду забив гол та допоміг "Ювентусу" переграти "Дженоа" у чемпіонаті Італії

У матчі 29-го туру Серії А у Генуї на 50-й хвилині рахунок відкрив нападник "Ювентуса" Пауло Дібала. За 6 хвилин Кріштіану Роналду збільшив перевагу туринської команди.

На 73-й хвилині півзахисник "Юве" Дуглас Коста забив третій гол. Ще через 3 хвилини нападник "Дженоа" Андреа Пінамонті скоротив відставання господарів у рахунку.

"Ювентус" переміг "Дженоа" 3:1, набрав 72 очка та продовжує лідирувати в турнірній таблиці чемпіонату Італії. "Лаціо" має 68 пунктів, "Інтер" – 61. "Дженоа" з 26 балами – 17-та.