Олег Синютка покращив позиції в рейтингу кандидатів на мера Львова, – соцопитування

Народний депутат від партії "Європейська солідарність" Олег Синютка вийшов на друге місце у переліку претендентів на крісло міського голови Львова

Про це свідчать результати соцопитування Центру соціальних та маркетингових досліджень «Социс», проведеного на замовлення "Еспресо" у Львові в кінці червня.

Згідно з дослідженням, якби вибори Львівського міського голови відбувались найближчої неділі, то за Андрія Садового (Об’єднання "Самопоміч") проголосували б 35,7% серед тих, хто визначився і прийде на вибори. За кандидата від "Європейської Солідарності" Олега Синютку – 14,4%. На третьому місці кандидат від ВО "Свобода" Руслан Кошулинський з результатом 14,1%. За представника партії «Варта» Ігора Зінкевича – 8,0%, а за кандидата від партії "Голос" Ярослава Рущишина – 5,3%. При цьому 23,8% опитаних не могли визначитися зі своїм вибором, а 3,5% заявили, що не візьмуть участь у голосуванні.

Ці результати свідчать, що Олег Синютка випередив Руслана Кошулинського, який отримав друге місце на останніх виборах мера Львова, а також займав його, згідно з результатами попередніх опитувань. Причому показники Олега Синютки демонструють ріст його популярності більше, як на 50%, в той час, коли прихильність до його конкурентів істотно знижується.

Так, у березні цього року рейтинг Андрія Садового був вищим майже на 3% і складав 38,2%. Впав також рейтинг Руслана Кошулинського: з 19,1% у березні – до 14,1% у червні. Своєю чергою рейтинг Олега Синютки у березні складав 9,4%, тоді як у червні виріс до 14,4%. 

Опитування було проведене Центром соціальних та маркетингових досліджень "Социс" на замовлення "Еспресо" у м. Львів з 17 по 23 червня 2020 року. Всього було опитано 2 000 респондентівДослідження було проведено в усіх адміністративно-територіальних районах міста та населених пунктах, які входять до Львівської міської ради.Результати репрезентують доросле населення Львова за такими показниками, як вік (старші 18 років), стать, а також поділ міста на райони. 

 

Статистична похибка дослідження: +/– 2,4% (з імовірністю 0,95)

 

Метод дослідження: телефонне опитування САТІ (computer assisted telephone interviews) з використанням планшетів.