"Барселона" не змогла перемогти "Атлетико" у матчі з трьома пенальті

У 33-му турі чемпіонату Іспанії з футболу "Барселона" зіграла на своєму полі внічию з "Атлетико"

На 11-й хвилині зустрічі рахунок відкрив нападник "Атлетико" Дієго Коста, який відправив м'яч у власні ворота.

За 8 хвилин арбітр призначив пенальті у ворота "Барселони", який реалізував півзахисник мадридської команди Сауль Ньїгес.

На 50-й хвилині Ліонель Мессі забив ще один одинадцятиметровий і знову вивів каталонців уперед. На 62-й хвилині Сауль оформив дубль, також забивши з пенальті.

Матч завершився внічию 2:2. "Барселона" набрала 70 очок і займає друге місце в турнірній таблиці. Каталонців на 1 бал випереджає "Реал", який має матч у запасі. "Атлетико" з 59 пунктами та йде третім.