live
Супутник ASTRA-4A 12073 МГц. Поляризація-Н. Символьна швидкість 27500 Ксимв/с. FEC 3/4

"Удар по системі протиповітряної оборони": Повітряні сили ЗСУ заявили про обшуки ДБР у трьох зенітних бригадах


фото: facebook.com/kpszsu
У Повітряних силах ЗСУ повідомляють, що в три зенітні ракетні бригади цього виду військ прийшли співробітники Державного бюро розслідувань

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Командування ПС ЗСУ..

Зазначається, що 1 липня 2020 року у зенітну ракетну бригаду Повітряних сил ЗС України (військова частина А2860) прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань

На підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду С.Баєва, в межах кримінального провадження, слідчими ДБР складено протокол огляду та вилучено чотири НВЧ прилади (клістрони) та супроводжуючу документацію.

“Слідчі інкримінують посадовим особам суттєві порушення у закупівлі клістронів. Разом з тим, у згаданій постанові суду не йде мова про вилучення, а лише “про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів”, – підкреслюють в пресслужбі.

Такі ж дзеркальні процесуальні дії проводяться в зенітних ракетних бригадах на Одещині (в/ч А2800) та Херсонщині (в/ч А1836).

“Складається враження, що це чиясь спланована акція, спрямована на підрив обороноздатності держави. У той час коли на кордоні з Україною ворог розгортає величезне угруповання військ у рамках масштабного військового навчання “Кавказ-2020”, де навіть неприховано розігрується сценарій повномасштабного наступу на Україну, державні інституції дозволяють собі подібні речі”, – зазначили військові.

У пресслужбі Повітряних сил додають, що надвисокочастотні прилади є одним із основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль.

Створений запас НВЧ приладів, у разі виходу з ладу ЗРК, дозволяє швидко відновити їх боєздатність.

“Відсутність вилучених НВЧ може призвести до небажаних наслідків та суттєво збільшити терміни відновлення бойової техніки, що прикриває повітряний простір та важливі стратегічні об’єкти держави”, – наголосили в ПС ЗСУ.

Там додали, що не перешкоджатимуть неупередженому розслідуванню справи, але закликали усі правові інстанції приймати виважені рішення, які б не суперечили національним інтересам держави.

 

новини партнерів

8 серпня, 2020 субота

7 серпня, 2020 п'ятниця

7 серпня, 2020 п'ятниця

6 серпня, 2020 четвер

Відео

Введіть слово, щоб почати